| Kuvvet | Yüksek çekme mukavemeti |
|---|---|
| Denye | 50D-300D |
| Malzeme | PET (Polietilen Tereftalat) |
| Paketleme | Plastik Bobbin |
| Dönüş | Düşük Büküm |
| Özellik | Yüksek Hava Permeablity |
|---|---|
| yoğunluk | 0,92 G/cm3 |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek ısı direnci |
| Denye | 50D-300D |
| düğüm gücü | Güçlü Düğüm Gücü |
| Kullanımı | Polyester Spiral Kuru Bant |
|---|---|
| Dönüş | Düşük Büküm |
| Çapraz | 0.08mm-0.3mm |
| Renk | Beyaz, siyah veya özelleştirilmiş |
| Kuvvet | Yüksek çekme mukavemeti |
| Uzama | Düşük Uzama |
|---|---|
| Malzeme | PET (Polietilen Tereftalat) |
| düğüm gücü | Güçlü Düğüm Gücü |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek ısı direnci |
| Özellik | Yüksek Hava Permeablity |
| Malzeme | PET (Polietilen Tereftalat) |
|---|---|
| Denye | 50D-300D |
| Paketleme | Plastik Bobbin |
| Çapraz | 0.08mm-0.3mm |
| Renk | Beyaz, siyah veya özelleştirilmiş |
| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ 20% |
| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ 20% |
| Çap | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Isı İletkenliği | 0,25 W/m·K |
| Aşınma Direnci | Harika |
| Yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kopma Uzaması | ≥% 45 |
| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ %45 |
| Çap | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Isı İletkenliği | 0,25 W/m·K |
| Aşınma Direnci | Harika |
| Yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kopma Uzaması | ≥% 45 |