| Yoğunluk | 0,92 G/cm3 |
|---|---|
| Çap | 0.08mm-0.3mm |
| Ambalaj | Plastik Bobbin |
| Kimyasal Direnç | Mükemmel Kimyasal Direnci |
| Malzeme | PET (Polietilen Tereftalat) |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| İplik Aşınma Dayanımı | Yüksek |
| İplik Isı Direnci | Yüksek |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Özellik | Yüksek güç |
| Malzeme | Naylon |
| Paketleme | Y Konisi |
| Kullanımı | örgü dokuma |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| İplik Aşınma Dayanımı | Yüksek |
| İplik Isı Direnci | Yüksek |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |
| UV Direnci | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı vb. |
| Çapraz | 0.1mm-3.0mm |
| Uzama | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Türü | Monofilament iplik |
| kırılma gücü | Yüksek |
| Renk | Rica etmek |
| Uzama | Hihg |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanım | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Başvuru | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | istek olarak |
| Ambalaj | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |