| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ %45 |
| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ %45 |
| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ %45 |
| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ %45 |
| iplik tipi | Mono |
|---|---|
| Uzama | Yüksek |
| Renkler | Talep |
| yoğunluk | 1.14 |
| çevre dostu | - Evet. |
| İpek Uzunluğu | Talep |
|---|---|
| İplik Rengi | Talep |
| iplik tipi | monofilament |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Denyesi | Talep |
| Kullanımı | Filtre Ekranı |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Kuru ısı küçülmesi | ≤8% ((180 °C/8min) |
| Esneklik | Yüksek |
| Uygulama | Ekstruder makinesi |
| Şablon | Şeffaf |
|---|---|
| iplik tipi | Naylon 6 |
| teslimat | Ödeme sonrası 15 gün içinde gönderilir. |
| Paketleme | Karton, Palet, Özel |
| yoğunluk | 0,92 G/cm3 |
| Spesifikasyon | 50D |
|---|---|
| Uygulama | Balık ağları, dikiş ipliği, fırça kılları vb. |
| Spesifikasyon | 15D/1F |
| Şablon | Şeffaf |
| düzgünlük | Yumuşak |
| Spesifikasyon | 50D |
|---|---|
| Uygulama | Balık ağları, dikiş ipliği, fırça kılları vb. |
| Spesifikasyon | 15D/1F |
| Şablon | Şeffaf |
| düzgünlük | Yumuşak |