| Kuvvet | Yüksek |
|---|---|
| Uzama | Düşük |
| Uygulama | Balık Ağları, Halatlar, Fırçalar, Endüstriyel Filtreler |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek |
| Denye | 100-1000 |
| Denye | 100D-1000D |
|---|---|
| Uzama | %10 - %20 |
| UV Dayanımı | Harika |
| Sıcaklık direnci | -40 ℃ -80 ℃ |
| Yumuşaklık | Yumuşak |
| Bobin | Kağıt veya Plastik Bobbin |
|---|---|
| parlaklık | Yarım sıkıcı, üçlü parlak. |
| Kullanımı | Örgü, Dokuma, Dikiş |
| Türü | monofilament |
| Tarzı | filaman |
| Su direnci | Harika |
|---|---|
| Denye | 100-1000 |
| iplik tipi | monofilament |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek |
| Aşınma direnci | Harika |
| Su direnci | Harika |
|---|---|
| Aşınma direnci | Harika |
| Kuvvet | Yüksek |
| Çapraz | 0,1-1,0 mm |
| Renk | Şeffaf |
| Uygulama | Balıkçılık ağı, tarım ağı, endüstriyel ağı, ip vb. |
|---|---|
| Denye | 100D-1000D |
| Yumuşaklık | Yumuşak |
| Su direnci | Yüksek |
| düğüm gücü | Yüksek |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| büzülme | Düşük |
| iplik tipi | DTY, filament |
| Tarzı | filaman |
| Bobin | Kağıt veya Plastik Bobbin |
| Kimyasal direnç | - İyi. |
|---|---|
| UV Dayanımı | Harika |
| iplik tipi | monofilament |
| Malzeme | polietilen |
| Ambalajlama | Makaralar, Bobinler, Bobinler |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek |
|---|---|
| iplik tipi | monofilament |
| Kimyasal direnç | - İyi. |
| Çapraz | 0,1-1,0 mm |
| Renk | Şeffaf |
| Denye | 50D-300D |
|---|---|
| Çapraz | 0.08mm-0.3mm |
| Kimyasal direnç | Mükemmel Kimyasal Direnci |
| Renk | Beyaz, siyah veya özelleştirilmiş |
| yoğunluk | 0,92 G/cm3 |