| iplik tipi | DTY, filament |
|---|---|
| Türü | monofilament |
| Kullanımı | Örgü, Dokuma, Dikiş |
| Uzama | Düşük |
| Paket | Kağıt Bobbin veya Plastik Bobbin |
| Türü | monofilament |
|---|---|
| Ödeme | Western Union, TT, L/C |
| Kaynağı | ÇIN |
| Kalite | AAA notu |
| Paket | Kağıt Bobbin veya Plastik Bobbin |
| Uzama | %10 - %20 |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Denye | 100D-1000D |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| düğüm gücü | Yüksek |
| Tarzı | filaman |
|---|---|
| Kullanımı | Örgü, Dokuma, Dikiş |
| parlaklık | Yarım sıkıcı, üçlü parlak. |
| Uzama | Düşük |
| büzülme | Düşük |
| Kalite | AAA notu |
|---|---|
| Ödeme | Western Union, TT, L/C |
| Tarzı | filaman |
| Türü | monofilament |
| Kaynağı | ÇIN |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Çapraz | 0.1mm-5mm |
| Aşınma direnci | Harika |
| Uzama | %10 - %20 |
| Yumuşaklık | Yumuşak |
| büzülme | Düşük |
|---|---|
| Bobin | Kağıt veya Plastik Bobbin |
| Çapraz | 0,08-0,5 mm |
| Türü | monofilament |
| Kalite | AAA notu |
| Kuvvet | Yüksek |
|---|---|
| Aşınma direnci | Harika |
| Çapraz | 0,1-1,0 mm |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek |
| Kimyasal direnç | - İyi. |
| düğüm gücü | Yüksek |
|---|---|
| Uzama | %10 - %20 |
| Sıcaklık direnci | -40 ℃ -80 ℃ |
| Denye | 100D-1000D |
| Yumuşaklık | Yumuşak |
| büzülme | Düşük |
|---|---|
| Ödeme | Western Union, TT, L/C |
| Kullanımı | Örgü, Dokuma, Dikiş |
| parlaklık | Yarım sıkıcı, üçlü parlak. |
| Tarzı | filaman |