| iplik tipi | Naylon 6 |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Siyah, Özelleştirilmiş |
| Spesifikasyon | 15D/1F |
| düzgünlük | Yumuşak |
| Spesifikasyon | 50D |
| Kuru ısı küçülmesi | ≤8% ((180 °C/8min) |
|---|---|
| Şablon | Şeffaf |
| Kullanımı | Örgü, Dokuma, Dikiş |
| HS kodu | 5404110010 |
| Ürün Adı | Akrilik toplu iplik |
| Spesifikasyon | 15D/1F |
|---|---|
| Spesifikasyon | 50D |
| Türü | monofilament |
| Ürün Adı | Akrilik toplu iplik |
| iplik tipi | Naylon 6 |
| Kuru ısı küçülmesi | 8-16% ((200 °C/15 dakikada) |
|---|---|
| Kullanımı | Dokuma ve Dokuma |
| Kuvvet | Yüksek |
| Aşınma direnci | Harika |
| Kimyasal direnç | - İyi. |
| Sınıf | AA notu |
|---|---|
| Uygulama | Balık ağları, filtre kumaşları, ipler vb. |
| UV Dayanımı | Harika |
| Kuru ısı küçülmesi | 8-16% ((200 °C/15 dakikada) |
| Özellik | Yüksek Mukavemet, Düşük Uzama |
| UV Dayanımı | Harika |
|---|---|
| Sınıf | AA notu |
| Kuru ısı küçülmesi | 8-16% ((200 °C/15 dakikada) |
| Uygulama | Balık ağları, filtre kumaşları, ipler vb. |
| Kuvvet | Yüksek |
| Isı dayanıklılığı | - İyi. |
|---|---|
| Özellik | Yüksek Mukavemet, Düşük Uzama |
| Kullanımı | Dokuma ve Dokuma |
| Kuvvet | Yüksek |
| Aşınma direnci | Harika |
| Özellik | Yüksek Mukavemet, Düşük Uzama |
|---|---|
| Isı dayanıklılığı | - İyi. |
| Paket | Karton |
| Sınıf | AA notu |
| Uygulama | Balık ağları, filtre kumaşları, ipler vb. |
| Uygulama | Balık ağları, filtre kumaşları, ipler vb. |
|---|---|
| Uzama | % 10-25 |
| UV Dayanımı | Harika |
| Kuvvet | Yüksek |
| Kalite | AAA notu |
| Kuru ısı küçülmesi | 8-16% ((200 °C/15 dakikada) |
|---|---|
| Uygulama | Balık ağları, filtre kumaşları, ipler vb. |
| Uzama | % 10-25 |
| Aşınma direnci | Harika |
| Renk | Şeffaf |