| Rezistans | Yırtılma ve Kırılma |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Renk | Şeffaf |
| Esneklik | Yüksek |
| Miktar | 1 parça |
| Çapraz | 0,08 mm |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
| Kopmada Uzama | ≥ 20% |
| Aşınma direnci | Harika |
| Termal iletkenlik | 0,25 W/m·K |
|---|---|
| Yanıcılık | UL94 V-2 |
| Çapraz | 0,08 mm |
| Kopmada Uzama | ≥ 20% |
| Erime noktası | 225-235°C |
| Kimyasal direnç | Harika |
|---|---|
| Malzeme | Polibütilen tereftalat |
| Erime noktası | 225-235°C |
| Çapraz | 0,08 mm |
| UV Dayanımı | Harika |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| UV Dayanımı | Harika |
| Aşınma direnci | Harika |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Renk | Doğal |
| Ambalajlama | Makara |
|---|---|
| Kuvvet | Yüksek |
| Miktar | 1 parça |
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
| uzunluk | 200 yarda |
| Miktar | 1 parça |
|---|---|
| Kalınlığı | Talep |
| Rezistans | Yırtılma ve Kırılma |
| Ağırlık | 40 ağırlık |
| Esneklik | Yüksek |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| İplik Yumuşaklığı | Yumuşak |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| İplik Yumuşaklığı | Yumuşak |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Erime noktası | 225-235°C |
| Hava Direnci | Harika |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Çapraz | 0,08 mm |