| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Çapraz | Değişir |
| Malzeme | Polyester |
| Nem emilimi | - Evet. |
| Türü | Polyester Monofilament İplik |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Malzeme | PA6 Naylon Monofilament İplik |
| Erime noktası | 210°C |
| UV Dayanımı | Harika |
| İplik Sayısı | 15D-2000D |
| Renk | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı vb. |
|---|---|
| yoğunluk | 1,14-1,18g/cm3 |
| Çapraz | 0,08 mm-1,5 mm |
| Malzeme | PA6 Naylon Monofilament İplik |
| Yağ Direnci | Harika |
| Kuvvet | Yüksek |
|---|---|
| Kimyasal direnç | - İyi. |
| Kuru ısı küçülmesi | 8-16% ((200 °C/15 dakikada) |
| Aşınma direnci | Harika |
| Sınıf | AA notu |
| Çapraz | 0,08 mm |
|---|---|
| Termal iletkenlik | 0,25 W/m·K |
| Aşınma direnci | Harika |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kopmada Uzama | ≥ 20% |
| düğüm gücü | Güçlü Düğüm Gücü |
|---|---|
| Kullanımı | Polyester Spiral Kuru Bant |
| Uygulama | Örme, Dokuma, Dikiş, Nakış vb. |
| Dönüş | Düşük Büküm |
| Renk | Beyaz, siyah veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | PET (Polietilen Tereftalat) |
|---|---|
| Çapraz | 0.08mm-0.3mm |
| Özellik | Yüksek Hava Permeablity |
| Dönüş | Düşük Büküm |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek ısı direnci |
| yoğunluk | 0,92 G/cm3 |
|---|---|
| Kullanımı | Polyester Spiral Kuru Bant |
| Uygulama | Örme, Dokuma, Dikiş, Nakış vb. |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek ısı direnci |
| Özellik | Yüksek Hava Permeablity |
| Denye | 100D-1000D |
|---|---|
| Su direnci | Yüksek |
| Sıcaklık direnci | -40 ℃ -80 ℃ |
| Aşınma direnci | Harika |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Su direnci | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | Balıkçılık ağı, tarım ağı, endüstriyel ağı, ip vb. |
| Sıcaklık direnci | -40 ℃ -80 ℃ |
| Uzama | %10 - %20 |
| Kimyasal direnç | Harika |