| Türü | monofilament |
|---|---|
| Uzama | % 30 |
| Kuru ısı küçülmesi | ≤8% ((180 °C/8min) |
| Esneklik | Yüksek |
| Yanıcılık | Yanıcı değil |
| Uygulama | Ekstruder makinesi |
|---|---|
| Yanıcılık | Yanıcı değil |
| Çapraz | 0,1 mm |
| Özellik | Karbon Elyaf Takviyeli |
| Kuru ısı küçülmesi | ≤8% ((180 °C/8min) |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Kuvvet | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | Talep |
| Uygulama | Giysi dekorasyonu |
| Malzeme | Naylon |
| Uzunluk | 200 yarda |
| Malzeme | sentetik |
|---|---|
| İplik Uzaması | Yüksek |
| İplik Çekmesi | Düşük |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Dokusu | Yumuşak |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Çapraz | Değişir |
| Malzeme | Polyester |
| Nem emilimi | Değişir |
| Türü | Polyester Monofilament İplik |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Çapraz | Değişir |
| Malzeme | Polyester |
| Nem emilimi | Değişir |
| Türü | Polyester Monofilament İplik |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Çapraz | Değişir |
| Malzeme | Polyester |
| Nem emilimi | Değişir |
| Türü | Polyester Monofilament İplik |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Çapraz | Değişir |
| Malzeme | Polyester |
| Nem emilimi | Değişir |
| Türü | Polyester Monofilament İplik |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Çapraz | Değişir |
| Malzeme | Polyester |
| Nem emilimi | Değişir |
| Türü | Polyester Monofilament İplik |