| İplik Sayısı | Talep |
|---|---|
| İplik Uzaması | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |
| İplik Büküm | Hiçbiri |
| Malzeme | sentetik |
| Türü | monofilament |
|---|---|
| Uzama | % 30 |
| Uygulama | Ekstruder makinesi |
| Özellik | Karbon Elyaf Takviyeli |
| Kuru ısı küçülmesi | ≤8% ((180 °C/8min) |
| HS kodu | 5404110010 |
|---|---|
| iplik tipi | Naylon 6 |
| Kullanımı | Örgü, Dokuma, Dikiş |
| Paketleme | Karton, Palet, Özel |
| yoğunluk | 0,92 G/cm3 |
| Hava Direnci | Harika |
|---|---|
| Renk | Doğal |
| Termal iletkenlik | 0,25 W/m·K |
| Yanıcılık | UL94 V-2 |
| Erime noktası | 225-235°C |
| Kopmada Uzama | ≥ 20% |
|---|---|
| Renk | Doğal |
| Malzeme | Polibütilen tereftalat |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
| Hava Direnci | Harika |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| İplik Yumuşaklığı | Yumuşak |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Uzama | Yüksek |
| Malzeme | Naylon |
| Yumuşaklık | Yüksek |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| İplik Yumuşaklığı | Yumuşak |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| İplik Yumuşaklığı | Yumuşak |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| İplik Yumuşaklığı | Yumuşak |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
| iplik tipi | monofilament |