| Malzeme | PA6 Naylon Monofilament İplik |
|---|---|
| İpek uygulaması | Çoraplar, sargılar, ayakkabı üstü vb. |
| İplik Sertifikasyonu | ISO9001, SGS, vb. |
| İplik Rengi | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil vb. |
| İplik Özelliği | Yüksek güç |
| Renk | Çeşitli Renkler |
|---|---|
| Çap | Değişir |
| Malzeme | PET |
| Nem emilimi | Değişir |
| Tip | Polyester Monofilament İplik |
| Malzeme | PA6 Naylon Monofilament İplik |
|---|---|
| İpek uygulaması | Çoraplar, sargılar, ayakkabı üstü vb. |
| İplik Sertifikasyonu | ISO9001, SGS, vb. |
| İplik Rengi | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil vb. |
| İplik Özelliği | Yüksek güç |
| Malzeme | PA6 Naylon Monofilament İplik |
|---|---|
| İpek uygulaması | Çoraplar, sargılar, ayakkabı üstü vb. |
| İplik Sertifikasyonu | ISO9001, SGS, vb. |
| İplik Rengi | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil vb. |
| İplik Özelliği | Yüksek güç |
| Malzeme | PA6 Naylon Monofilament İplik |
|---|---|
| İpek uygulaması | Çoraplar, sargılar, ayakkabı üstü vb. |
| İplik Sertifikasyonu | ISO9001, SGS, vb. |
| İplik Rengi | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil vb. |
| İplik Özelliği | Yüksek güç |
| Malzeme | PA6 Naylon Monofilament İplik |
|---|---|
| İpek uygulaması | Çoraplar, sargılar, ayakkabı üstü vb. |
| İplik Sertifikasyonu | ISO9001, SGS, vb. |
| İplik Rengi | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil vb. |
| İplik Özelliği | Yüksek güç |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Suya dayanıklı | Yüksek |
| UV Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kimyasal direnç | Harika |
|---|---|
| Su direnci | Yüksek |
| Renk | Şeffaf, Beyaz, Siyah veya Özel |
| kırılma gücü | 3-8 g/gün |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Yoğunluk | 0,92 G/cm3 |
|---|---|
| Çap | 0.08mm-0.3mm |
| Ambalaj | Plastik Bobbin |
| Kimyasal Direnç | Mükemmel Kimyasal Direnci |
| Malzeme | PET (Polietilen Tereftalat) |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanım | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Başvuru | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | istek olarak |
| Ambalaj | 80g-2500g |