| Ambalajlama | Makaralar, Bobinler, Bobinler |
|---|---|
| Aşınma direnci | Harika |
| Malzeme | polietilen |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek |
| Renk | Şeffaf |
| UV Direnci | Harika. |
|---|---|
| Denye | 100D-1000D |
| Suya dayanıklı | Yüksek |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Çapraz | 320D |
| Çapraz | 0,1 mm |
|---|---|
| Kullanımı | Filtre Ekranı |
| Paketleme | Plastik Bobbin |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Uygulama | Ekstruder makinesi |
| UV Dayanımı | - İyi. |
|---|---|
| HS kodu | 5404110010 |
| Kullanımı | Filtre Ekranı |
| Esneklik | Yüksek |
| Uzama | % 30 |
| Spesifikasyon | 50D |
|---|---|
| Uygulama | Balık ağları, dikiş ipliği, fırça kılları vb. |
| Spesifikasyon | 15D/1F |
| Şablon | Şeffaf |
| düzgünlük | Yumuşak |
| UV Direnci | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı vb. |
| Çapraz | 0.1mm-3.0mm |
| Uzama | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| İçin uygun | Makine ve El Nakış |
|---|---|
| Miktar | 1 parça |
| Rezistans | Yırtılma ve Kırılma |
| Ağırlık | 40 ağırlık |
| Uzunluk | 200 yarda |
| Uygulama | Ekstruder makinesi |
|---|---|
| Çapraz | 0,1 mm |
| yoğunluk | 1,14 gr/cm3 |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Çekim Gücü | 500 MPa |
| yoğunluk | 1,14 gr/cm3 |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| HS kodu | 5404110010 |
| Türü | monofilament |
| Paketleme | Plastik Bobbin |
| İçin uygun | Makine ve El Nakış |
|---|---|
| Kalınlığı | Talep |
| Ambalajlama | Düğme |
| Uzunluk | 200 yarda |
| Ağırlık | 40 ağırlık |