| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kimyasal direnç | Harika |
| UV Dayanımı | Harika |
| Hava Direnci | Harika |
| Kalite Derecesi | AAA |
|---|---|
| Çapraz | 0,08-0,5 mm |
| Tarzı | filaman |
| Uzama | Düşük |
| Kullanımı | Örgü, Dokuma, Dikiş |
| Özellik | Yüksek Mukavemet, Düşük Uzama |
|---|---|
| Kalite | AAA notu |
| UV Dayanımı | Harika |
| Kuru ısı küçülmesi | 8-16% ((200 °C/15 dakikada) |
| Paket | Karton |
| Kuvvet | Yüksek |
|---|---|
| Kimyasal direnç | - İyi. |
| Uzama | % 10-25 |
| Isı dayanıklılığı | - İyi. |
| Kuru ısı küçülmesi | 8-16% ((200 °C/15 dakikada) |
| HS kodu | 5404110010 |
|---|---|
| düzgünlük | Yumuşak |
| Kullanımı | Örgü, Dokuma, Dikiş |
| teslimat | Ödeme sonrası 15 gün içinde gönderilir. |
| Paketleme | Karton, Palet, Özel |
| Başvurular | Ağlama vb. |
|---|---|
| Renk | müşteri olarak |
| Uzama | %80 |
| Malzeme | HDPE |
| Erime noktası | 120-140 ℃ |
| aşınma | Yüksek Aşınma Dayanımı |
|---|---|
| Renk | çeşitli renkler |
| Uzunluk | Çeşitli Uzunluklar |
| Malzeme | Polyester |
| çekme | Yüksek çekme mukavemeti |
| Anti-Statik | iyi anti-statik |
|---|---|
| Renk | çeşitli renkler |
| Saymak | Çeşitli Sayımlar |
| Renklenebilirlik | iyi boyanma |
| esneklik | Yüksek Esneklik |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Çapraz | Değişir |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Nem emilimi | Değişir |
| Türü | Polyester Monofilament İplik |
| Renk | çeşitli renkler |
|---|---|
| Çapraz | Değişir |
| Malzeme | Polyester |
| Nem emilimi | Değişir |
| Türü | Polyester Monofilament İplik |