| Uygulama | Kol, Halatlar, Fırçalar, Endüstriyel Filtreler, Örgü, Dokuma |
|---|---|
| UV Direnci | Harika. |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| Kimyasal Direnci | - İyi. |
| Renk | Şeffaf, Siyah |
| Malzeme | %100 PVA |
|---|---|
| İplik türü | eğrilmiş |
| İplik sayısı | 1F |
| ağırlık aralığı | 100g-1000g |
| Model | Çiğ |
| Malzeme | PVA, %100 Pva |
|---|---|
| İplik sayısı | 1F |
| İplik türü | eğrilmiş |
| Konu Spesifikasyonu | 20/2 40/2 60/2;20/2 40/2 50/2 60/2 80/2 |
| Renk | Çok renk |
| Malzeme | % 100 polyester |
|---|---|
| Elyaf Tipi | Filament |
| İplik Tipi | Monofilament |
| Model | Çiğ |
| Stil | Sağlam |
| Malzeme | %100 PVA |
|---|---|
| İplik sayısı | 2F |
| İplik türü | eğrilmiş |
| İp uzunluğu | 4000 Metre |
| Renk | Doğal renk |
| Uv Direnci | Harika |
|---|---|
| Denye | 100D-1000D |
| Suya Dayanıklılık | Yüksek |
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Çap | 0.1mm-5mm |
| Uzama | %10 - %20 |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Denye | 100D-1000D |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| düğüm gücü | Yüksek |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Çapraz | 0.1mm-5mm |
| Aşınma direnci | Harika |
| Uzama | %10 - %20 |
| Yumuşaklık | Yumuşak |
| Su direnci | Harika |
|---|---|
| Uzama | Düşük |
| Malzeme | polietilen |
| iplik tipi | monofilament |
| Renk | Şeffaf |
| Kuvvet | Yüksek |
|---|---|
| Aşınma direnci | Harika |
| Çapraz | 0,1-1,0 mm |
| Isı dayanıklılığı | Yüksek |
| Kimyasal direnç | - İyi. |