| İplik Denyesi | Talep |
|---|---|
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İpek Nem | Yüksek |
| İplik Çapı | Talep |
| İplik Sayısı | Talep |
| Çapraz | 0,1 mm |
|---|---|
| Kullanımı | Filtre Ekranı |
| Paketleme | Plastik Bobbin |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Uygulama | Ekstruder makinesi |
| Türü | monofilament |
|---|---|
| Uzama | % 30 |
| Uygulama | Ekstruder makinesi |
| Özellik | Karbon Elyaf Takviyeli |
| Kuru ısı küçülmesi | ≤8% ((180 °C/8min) |
| Malzeme | sentetik |
|---|---|
| İplik Uzaması | Yüksek |
| İplik Çekmesi | Düşük |
| iplik mukavemeti | Yüksek |
| İplik Dokusu | Yumuşak |
| Uygulama | Ekstruder makinesi |
|---|---|
| Çapraz | 0,1 mm |
| yoğunluk | 1,14 gr/cm3 |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Çekim Gücü | 500 MPa |
| UV Dayanımı | - İyi. |
|---|---|
| HS kodu | 5404110010 |
| Kullanımı | Filtre Ekranı |
| Esneklik | Yüksek |
| Uzama | % 30 |
| yoğunluk | 1,14 gr/cm3 |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| HS kodu | 5404110010 |
| Türü | monofilament |
| Paketleme | Plastik Bobbin |
| Malzeme | %100 Naylon veya Polyester |
|---|---|
| İplik Tipi | Naylon 6 |
| Model | Çiğ |
| Özellik | Yüksek azim |
| Bükmek | Bükülmemiş |
| Malzeme | % 100 naylon |
|---|---|
| İplik Tipi | Filament |
| Stil | Monofilament |
| Bükmek | 1300 tmp Bükülmüş |
| Eşitlik | % 99 |
| Çap | 0,08 mm, 0,10 mm, 0,12 mm |
|---|---|
| İnkar | 50D, 80D, 100D |
| Malzeme | %100 Naylon veya Polyester |
| İplik Tipi | Naylon 6 |
| Model | Çiğ |