| Ambalajlama | Düğme |
|---|---|
| Kuvvet | Yüksek |
| Miktar | 1 parça |
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
| Uzunluk | 200 yarda |
| Malzeme | %100 PVA |
|---|---|
| İplik sayısı | 2F |
| İplik türü | eğrilmiş |
| Suda çözünür | Evet |
| düşük büzülme | Evet |
| Malzeme | % 100 polyester |
|---|---|
| İplik sayısı | 1F |
| İplik Tipi | FDY, Filament |
| Çap | 0,08 mm, 0,10 mm, 0,11 mm, 0,12 mm, 0,15 mm, 0,18 mm, 0,20 mm, 0,25 mm |
| Eşitlik | Mükemmel Düzgünlük |
| İplik sayısı | 1F |
|---|---|
| İplik Tipi | FDY, Filament |
| Malzeme | % 100 polyester |
| Çap | 0,08 mm 0,10 mm 0,11 mm 0,12 mm 0,15 mm 0,18 mm 0,20 mm 0,25 mm |
| Bükmek | Bükülmemiş |
| Başvurular | Ağlama vb. |
|---|---|
| Renk | müşteri olarak |
| Uzama | %80 |
| Malzeme | HDPE |
| Erime noktası | 120-140 ℃ |
| Malzeme | % 100 polipropilen |
|---|---|
| İplik türü | FDY |
| Model | Çiğ |
| Stil | Yuva ipliği |
| Teknik | Açık Uç / OE |
| Malzeme | %100 PVA |
|---|---|
| İplik türü | eğrilmiş |
| Teknik | Yüzük Döndü |
| İplik sayısı | 2F |
| Model | Çiğ |
| Malzeme | % 100 naylon |
|---|---|
| İplik türü | Filament |
| Model | Çiğ |
| Stil | Fantezi İplik |
| Bükmek | Hiçbiri |
| Malzeme | % 100 polipropilen (PP) |
|---|---|
| İplik türü | Monofilament |
| Çap seçenekleri | 0.16mm, 0.20mm, 0.22mm |
| Model | Çiğ beyaz |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Başvuru | Kol, Halatlar, Fırçalar, Endüstriyel Filtreler, Örgü, Dokuma |
|---|---|
| Uv Direnci | Harika |
| Aşınma Direnci | Harika |
| Kimyasal Direnç | İyi |
| Renk | Şeffaf, Siyah |