| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ %45 |
| Hava Direnci | Harika |
|---|---|
| Renk | Doğal |
| Termal iletkenlik | 0,25 W/m·K |
| Yanıcılık | UL94 V-2 |
| Erime noktası | 225-235°C |
| Çapraz | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Isı İleticiliği | 0,25 W/m·K |
| Sıkıştırma Direnci | Harika. |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥ %45 |
| Kimyasal direnç | Harika |
|---|---|
| Malzeme | Polibütilen tereftalat |
| Erime noktası | 225-235°C |
| Çapraz | 0,08 mm |
| UV Dayanımı | Harika |
| Kopmada Uzama | ≥ 20% |
|---|---|
| Renk | Doğal |
| Malzeme | Polibütilen tereftalat |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
| Hava Direnci | Harika |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Kimyasal direnç | Harika |
| UV Dayanımı | Harika |
| Hava Direnci | Harika |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Erime noktası | 225-235°C |
| Hava Direnci | Harika |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Çapraz | 0,08 mm |
| Erime noktası | 225-235°C |
|---|---|
| Yanıcılık | UL94 V-2 |
| Aşınma direnci | Harika |
| Çapraz | 0,08 mm |
| Renk | Doğal |
| Çapraz | 0,08 mm |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
| Kopmada Uzama | ≥ 20% |
| Aşınma direnci | Harika |
| Çekim Gücü | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| UV Dayanımı | Harika |
| Aşınma direnci | Harika |
| yoğunluk | 1,38 gr/cm³ |
| Renk | Doğal |