| Özellikler | - İyi. |
|---|---|
| Dönüş | Hiçbiri |
| iplik tipi | Mono |
| yoğunluk | 1.14 |
| Çekim Gücü | Yüksek |
| iplik tipi | Naylon 6 |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Siyah, Özelleştirilmiş |
| Spesifikasyon | 15D/1F |
| düzgünlük | Yumuşak |
| Spesifikasyon | 50D |
| Spesifikasyon | 15D/1F |
|---|---|
| Spesifikasyon | 50D |
| Türü | monofilament |
| Ürün Adı | Akrilik toplu iplik |
| iplik tipi | Naylon 6 |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Dikiş, Nakış, Dokuma, Otomotiv Endüstrisi |
| Uygulama | Endüstriyel Tekstil,Ayakkabı Sayaları,Ev Tekstili |
| Renk | Rica olarak |
| Paketleme | 80g-2500g |